Kooperativa je další z pojišťoven působících na našem trhu. Poskytuje kompletní pojišťovací služby. K našim účelům samozřejmě postačí pojištění vozidel. Jaké produkty se tedy můžeme u pojišťovny zajistit.

Jde o komplexní pojištění, které je vytvořeno na míru pro pojistníka, povinné ručení, havarijní pojištění, havarijní pojištění pro motocykly, dodatková pojištění a samozřejmě asistenční služby.

Obzvláště zajímavá jsou dodatková pojištění, která nabízejí celou řadu možností, jak se připojistit.

Do této kategorie řadíme živelné pojištění vozidla, pojištění čelního skla, pojištění pro případ poškození vozidla zvířetem, úrazové pojištění, pojištění asistenčních služeb, pojištění nákladů na nájem náhradního vozidla, pojištění právní ochrany a také asistenční program „Pomoc při nehodě“. Toto je výčet dodatkových pojištění k povinnému ručení, ještě existuje druhá skupina, kdy jde o dodatky k havarijnímu pojištění, k pojištění na míru a také k havarijnímu pojištění motocyklů. Kooperativa má pro své klienty připraveny také zajímavé bonusy, které lze čerpat například za jízdu bez nehod a podobně. Také za Vás vyřídí všechny pojistné události, bez ohledu na to, u které pojišťovny je pojištěn viník nehody.  Pobočku pojišťovny najdete mimo jiné také v Olomouci.

 

  • Víte jaké jsou možností pojištění vozidel u Kooperativy?
  • Seznam dodatkových pojištění
  • Havarijní pojištěné pro automobily i motocykly
  • Jak čerpat bonusy u Kooperativy?

Porovnání povinného ručení